Botki na platformie to niezwykle komfortowe oraz wygodne podczas noszenia obuwie po które sięga mnóstwo kobiet, zarówno młodych dziewczyn jak i dojrzałych pań. Ich wybór na rynku obuwniczym jest ogromy. Jakie zatem wybrać, aby dobrze wyglądać?

Botki idealne dla nastolatek

Botki to obuwie pożądane przez miliony kobiet na całym świecie. I nic w tym dziwnego, gdyż jest ono bardzo wygodnie podczas noszenia oraz niezwykle pięknie prezentuje się na każdej kobiecej stopie.

Dziś po botki, zarówno na wysokiej jak i nieco niższej platformie bardzo często sięgają młode dziewczyny. Jeśli chodzi o typowo młodzieżowe stylizacje to w stu procentach sprawdza się fason glanów. Tego typu damskie botki z platformą mnóstwo nastolatek bardzo chętnie zakłada do sportowych bluz z kapturem połączonych z poprzecieranymi jeansami.

Botki doskonale prezentują się także na sylwetce wielu młodych oraz zgrabnych dziewczyn jeśli zostaną gustownie połączone z jeansami i flanelową koszulą w kratkę.

Z kolei dla bardziej eleganckich nastolatek polecane jest zestawienie bardziej ozdobnych botków z kolorowym t-shirtem raz prostą, krótką spódniczką. Obuwie to doskonale zdaje także egzamin, jeśli zostanie połączone ze sportową tuniką oraz legginsami.

Ponadto młode dziewczyny niezwykle pięknie i oryginalnie prezentują się jeśli połączą botki z obcisłymi, materiałowymi spodniami w kratkę. Stylizację taką warto wzbogacić o kurtkę ramoneskę.

Jak wybrać odpowiednie botki?

Wybór botków na rynku obuwniczym jest ogromny, zatem każda kobieta zainteresowana zakupem może wybrać fason idealny dla swojej stopy.

Kobiety, które dotychczas nie miały dużego doświadczenia z butami na platformie, powinny zawsze zwrócić uwagę na to, gdzie umiejscowiona jest platforma. Dla początkujących pań polecane są przede wszystkim takie botki, które posiadają platformę umiejscowioną na końcu buta.

Z kolei dla bardziej doświadczonych pań polecane są te fasony, które mają umieszczoną platformę na końcu buta. A dla tych kobiet, które nade wszystko cenią sobie wygodę polecane są przede wszystkim botki na niezbyt wysokiej platformie, które to są bardzo wygodne podczas noszenia.